Strona główna » Regulamin

Regulamin

1.Sklep internetowy, który działa pod adresem www.delllow.com, prowadzony przez Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "GRISCHA" Grzegorz Otrębski z siedzibą przy ulicy Kościuszki nr 130, 32-540 Trzebinia ( zwany dalej jako Sprzedający), wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Chrzanowa pod numerem: 9880/2003, NIP 628-194-72-07, REGON 852716463 prowadzi sprzedaż towarów z branży IT za pośrednictwem sieci Internet.

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - CEIDG

Rachunki firmowe:
konto mBank (BRE Bank SA):   83 1140 2004 0000 3202 3843 3113
konto Bank Zachodni WBK:      23 1090 1665 0000 0001 1656 3924

2. Klient może skontaktować się ze sklepem za pomocą
- poczty elektronicznej shop@delllow.com,
- korespondencyjnie pod adresem Kościuszki 130, 32-540 Trzebinia
- telefonicznie pod nr. tel.  512 143 386 , 32 719 91 31


3. Ceny podane w sklepie internetowym www.delllow.com  są cenami BRUTTO ( zawierają podatek VAT 23%).


4. W ofercie sklepu internetowego www.delllow.com znajdują się przedmioty nowe oraz używane.


II. Składanie i realizacja zamówień:

1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
a) sklep internetowy www.delllow.com
b) pocztą elektroniczną shop@delllow.com

2. Zamówienie może złożyć każda pełnoletnia osoba która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna.

2. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia poprzez sklep internetowy jest dokonanie rejestracji na stronie internetowej sklepu www.delllow.com  lub wysłanie jednorazowego formularza zamówienia bez konieczności rejestracji. Klient zobowiązuje się do wypełnienia formularza dostępnego na stronie sklepu, podanie dokładnego adresu i numeru telefonu w celu weryfikacji rzetelności złożonego zamówienia. W przypadku gdy dane klienta są niepełne, nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem, jego adres e-mail jest nieprawidłowy sklep może odmówić realizacji zamówienia oraz je anulować.

 
3. Podanie powyższych danych jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i przekazania zamówienia do realizacji .
 
4. Klient może dokonać zmiany w treści zamówienia lub anulować zamówienie do momentu, w którym przesyłka nie została wysłana. Kupujący w tym przypadku powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel 32 719 91 31 lub e-mailowo shop@delllow.com
Od momentu, w którym towar zostaje wysłany, nie ma możliwości dokonania zmian w treści zamówienia

5. W przypadku niedostępności zamówionego towaru na magazynie lub u dostawców sklepu może anulować zamówienie bądź zapropnować wydłużenie czasu oczekiwania. W takiej sytuacji klient  zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji i podejmuje decyzję odnośnie dalszej realizacji zamówienia: wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie zamówienia.

6. Do każdego zamówienia wystawiana jest F.VAT 23% lub paragon fiskalny. Klient deklaruje się czy chce otrzymać fakturę  (podając pełne dane niezbędne do wystawienia dokumentu) czy paragon.
 
7. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost, DHL lub Paczkomatów INPOST oraz DHL PARCEL (Żabkki, Stokrotki itp)

8. Podane ceny towarów nie zawierają kosztów wysyłki. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący. Koszty wysyłki podane są w linku poniżej.


KOSZTY WYSYŁKI - KLIKNIJ

9. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób:
a) gotówką w punkcie odbioru w Sosnowcu,

b) szybkim przelewem PayPo,
c) przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy. Numer rachunku dostępny jest na stronie internetowej sklepu oraz przesyłany jest e-mailem. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pełnej kwoty z zamówienia na rachunku bankowym,
c) za pobraniem płatne bezpośrednio kurierowi przy odbiorze towaru, 


10. W przypadku odbioru osobistego sprzedawca poinformuje Klienta o możliwej dacie i godzinie odbioru zamówionego towaru.

11. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 24-96 godzin roboczych zależności od wielkości zamówienia,

12. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. (Wady opisane na stronie produktu)

III. Gwarancja

1.Kupujący otrzymuje gwarancję zgodnie z zakupionym asortymentem lub zestawem. Długość trwania gwarancji jest przedstawiona w każdej karcie produktu. Każdy asortyment lub zestaw posiada naniesiony firmowy sticker (plomba gwarancyjna) w celu identyfikacji danego przedmiotu.

2. W przypadku skorzystania z warunków gwarancji prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny lub e-mail, gdyż są przypadki prostych usterek z winny użytkownika (błędy w systemie Windows, wirusy, dialery, robaki, trojany itp.). Użytkownik może zostać poinstruowany do usunięcia problemu na odległość.

3. Adres serwisu gwarancyjnego:

PUH GRISCHA -SERWIS
ul. Jana Gacka 1
41-218 Sosnowiec

IV. Reklamacje

1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem shop@delllow.com, lub w formie pisemnej na adres Jana Gacka 1, 41-218 Sosnowiec.

2. Reklamacja powinna zawierać co najmniej:
- imię, nazwisko, adres, lub adres e-mail Kupującego,
- datę zakupu reklamowanego przedmiotu,
- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
(np: Mam uszkodzony dysk w komputerze)

3. Reklamowany towar należy odesłać bezpośrednio na serwis na adres: PUH GRISCHA, ul. Jana Gacka 1, 41-218 Sosnowiec.


4. W przypadku gdy reklamacja dotyczy niezgodności towaru  z umową  i została uznana, zwrot kosztów przesłania towaru pokrywa Sprzedający. W przypadku, gdy reklamacja została odrzucona koszty wysyłki pokrywa Kupujący.

5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni  roboczych od daty dostarczenia niesprawnego towaru do serwisu.


6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

7. W przypadku jakichkolwiek pytań przed odesłaniem towaru można skontaktować się z naszym serwisem pod. nr tel. (32) 719 91 31 / 512 143 386 lub drogą mailową shop@delllow.com

WZÓR formularza reklamacyjnego do pobrania - KLIKNIJ

V. Odstąpienie od umowy przez Konsumenta

1. Konsument (tj. osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością zarobkową ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od daty otrzymania towaru ( wejścia w fizyczne posiadanie towaru). Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży drogą telefoniczną, listownie lub za pomocą e-maila w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od daty otrzymania towaru. Po odstąpieniu od umowy Konsument jest zobowiązany do zwrotu wszystkiego co otrzymał na jej podstawie w stanie niezmienionym  chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.(np: włączenie urządzenia ) Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenia wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

2. Zwrot towaru przez Konsumenta powinien nastąpić nie później jednak niż w terminie 14 dni. Zwrot ceny towaru wraz z kosztami wysyłki zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji konsumenta o odstąpieniu od umowy, w takiej samej formie, w jakiej konsument zapłacił chyba że Konsument zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Konsument ponosi tylko koszty związane z odesłaniem towaru.

3. Przed dokonaniem zwrotu można skontaktować się z nami pod nr tel. 032 719 91 31 lub drogą elektroniczną shop@delllow.com;


4. Zwrócony towar zaleca się należycie zabezpieczyć, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom podczas transportu. Należy dołączyć wszystko co Kupujący otrzymał na podstawie umowy i odesłać na adres magazynu w Sosnowcu - PUH GRISCHA, Jana Gacka 1, 41-218 Sosnowiec.

WZÓR odstąpienia od umowy do pobrania - KLIKNIJ

5. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadkach:
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
-  programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.


 VI. Dane osobowe:

 1. Administratorem danych osobowych Klienta jest Sprzedawca.
 2. Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie umowy w celu jej realizacji, zgodnie z zasadami określonymi w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) o ochronie danych (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Sprzedawcę zawiera polityka prywatności zamieszczona w Sklepie.

VII. Pozostałe:

1. Do złożenia zamówienia w sklepie internetowym www.delllow.com konieczna jest akceptacja niniejszego Regulaminu.


Przejdź do strony głównej
P.U.H. GRISCHA P.U.H. GRISCHA
 • shop@delllow.com
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GRISCHA Grzegorz Otrębski
  Jana Gacka 1
  41-200 Sosnowiec

  PRACUJEMY W GODZINACH: Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00

 • 512 143 386
  (032) 719 91 31
Osoby mieszkające w innym mieście niż nasz magazyn w takim jak np.: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław itd. chcące odebrać osobiście komputery/laptopy poleasingowe bądź inny sprzęt komputerowy najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie szybkiej przesyłki kurierskiej DHL w cenie już od 20zł brutto (pobranie płatność gotówką u kuriera od 30zł)
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
cfeb9850df84f605e58a026441c401f6dbb5643a