Strona główna » Punkt zbierania elektroodpadów

Punkt zbierania elektroodpadów

Punkt zbierania elektroodpadów

      
       Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 lipca 2005 o ZSEiE zabronione jest umieszczanie łącznie z innymi odpadami (np: komunalnymi) zużytego sprzętu elektrycznego oznakowanego symbolem przekreślonego kosza. W tym przypadku użytkownik jest odpowiedzialny za odpowiednią utylizację przez dostarczenie zużytego urządzenia do wyznaczanego punktu, który ten punkt zajmuje się dalszą utylizacją sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Niewłaściwe postępowanie ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, stwarza bezpośrednie zagrożenie dla środowiska oraz zdrowia ludzi. Osobne zbieranie i przetwarzanie wtórne niepotrzebnych urządzeń sprzyja ochronie środowiska naturalnego i zapewnia, że utylizacja odbywa się w sposób chroniący zdrowie człowieka i środowiskowa.
 

       Firma P.U.H. GRISCHA zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego jak również jego nieodpłatnym zbieraniem zużytych urządzeń, które można dostarczyć do siedziby firmy w Trzebini przy ul. Kościuszki 130 lub Sosnowiec ul. Jana Gacka 1 w celu przekazania do utylizacji. Zużyty sprzęt można bezpłatnie oddać do sklepu przy zakupie nowego sprzętu w stosunku 1:1 (np. komputer za komputer, monitor LCD za monitor LCD). Więcej informacji na temat miejsc, do których można dostarczyć niepotrzebne urządzenie do utylizacji można uzyskać od władz lokalnych lub właściwej firmy utylizacyjnej oraz w miejscu zakupu produktu. Punkty zbierania zużytego sprzętu można pobrać również ze strony http:/rzseie.gios.gov.pl

        Zgodnie z nową ustawą która weszła od 24 stycznia 2018r. każdy przedsiębiorca
wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach, sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie i akumulatory, opony, oleje, transportujących odpady, wytwarzających odpady otrzymał od Marszałka Województwa indywidualny numer rejestrowy BDO, który ma być umieszczony na wszystkich dokumentach sprzedaży.


Przejdź do strony głównej
P.U.H. GRISCHA P.U.H. GRISCHA
 • shop@delllow.com
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GRISCHA Grzegorz Otrębski
  Jana Gacka 1
  41-200 Sosnowiec

  PRACUJEMY W GODZINACH: Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00

 • 512 143 386
  (032) 719 91 31
Osoby mieszkające w innym mieście niż nasz magazyn w takim jak np.: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław itd. chcące odebrać osobiście komputery/laptopy poleasingowe bądź inny sprzęt komputerowy najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie szybkiej przesyłki kurierskiej DHL w cenie już od 20zł brutto (pobranie płatność gotówką u kuriera od 30zł)
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
cfeb9850df84f605e58a026441c401f6dbb5643a