Strona główna » O firmie

O firmie

 O FIRMIE:

      Nasza powstała w 2003r. z myślą o imporcie i hurtowej sprzedaży sprzętu komputerowego. W tamtym czasie jako młoda firma staraliśmy się dociec do wielkich firm leasingowych oraz producentów akcesoria IT.
Od tamtej pory staramy się zagłębiać znajomości z naszymi kontrahentami, by móc przedstawiać Państwu sprzęt komputerowy w najwyższej jakości, a zarazem w konkurencyjnych cenach.
Na dzień dzisiejszy mając już duże doświadczenie staramy się zaspokoić każdego potencjalnego klienta, by mógł być zawsze zadowolony z naszych usług.


O SKLEPIE:
      
       Do połowy 2004r.  nasz profil głównie zajmował się zaopatrzeniem większości firm i hurtowników. W późniejszym czasie postanowiliśmy sprzedawać również detalicznie na portalu aukcyjnym Allegro. W 2005r. powstała nasza strona internetowa www.grischa.pl. Wraz ze wzrostem zainteresowania jak również zwiększania się asortymentu w 2008r powstał sklep internetowy www.delllow.com.


DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

     Kupując u nas masz pewność otrzymania sprzętu w 100% przetestowanego, wyczyszczonego (używany), lub nowego oryginalnie zapakowanego. Jesteśmy poważną firmą i bierzemy pod uwagę każdy "głos-komentarz" naszego klienta.
W przypadku jakiejkolwiek awarii urządzenia, dysponujemy wykwalifikowanym serwisem, gdzie średni czas naprawy nie przekracza 2-5dni.


MISJA:

       Jesteśmy firmą wciąż się rozwijającą i podejmującą coraz to większe nowe wyzwania. W tej chili współpracujemy z kontrahentami z Stanów Zjednoczonych oraz wielu krajów Unii Europejskiej by móc Ci przedstawić markowy sprzęt w jak najniższych cenach i w doskonałej jakości.


NASI KLIENCI:

     Obsłużyliśmy ponad 12 tysięcy firm, gdzie ok. 1/3 są naszymi stałymi klientami. Niestety klientów kupujących detalicznie nie byliśmy w stanie policzyć ;-)
Zaopatrzyliśmy ponad 110 Szkół ( wyższe, międzynarodowe, podstawowe, niepubliczne), ponad 90 Zakładów Opieki Zdrowotnej ( publicznych, niepublicznych, prywatnych), ZUS w Warszawie, PKP Warszawa, Urzędy Miasta i Gminy i wiele innych firm i instytucji.

Przejdź do strony głównej
P.U.H. GRISCHA P.U.H. GRISCHA
 • shop@delllow.com
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GRISCHA Grzegorz Otrębski
  Jana Gacka 1
  41-200 Sosnowiec

  PRACUJEMY W GODZINACH: Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00

 • 512 143 386
  (032) 719 91 31
Osoby mieszkające w innym mieście niż nasz magazyn w takim jak np.: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław itd. chcące odebrać osobiście komputery/laptopy poleasingowe bądź inny sprzęt komputerowy najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie szybkiej przesyłki kurierskiej DHL w cenie już od 20zł brutto (pobranie płatność gotówką u kuriera od 30zł)
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
cfeb9850df84f605e58a026441c401f6dbb5643a